Nauka jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców "BIS" s.c. prowadzi szkolenia w zakresie nauki jazdy w kategoriach: A1, A, B, B+E, C, C+E, D. Zajęcia praktyczne odbywają się na placu manewrowym zlokalizowanym w strefie egzaminacyjnej, w niej także prowadzone są jazdy po drogach publicznych.

Proces szkolenia dostosowany jest do wymogów przepisów określających zasady szkolenia i egzaminowania kandydatów na kierowców. Zajęcia praktyczne i teoretyczne prowadzą doświadczeni instruktorzy. Posiadamy wszelkie pomoce dydaktyczne niezbędne w trakcie odbywania kursu - kasety wideo z filmami instruktażowymi, zestawy podręczników z testami, manekina do nauki sztucznego oddychania, stanowisko komputerowe z programem egzaminacyjnym używanym w WORD oraz klawiaturą stosowaną na egzaminie, pojazdy takie same na jakich odbywają się egzaminy, nasi instruktorzy stale służą kursantom swoją wiedzą i pomocą.

Zajęcia praktyczne odbywają się na placu manewrowym zlokalizowanym w strefie egzaminacyjnej, w niej także prowadzone są jazdy po drogach publicznych. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w siedzibie firmy przy ulicy Kwiskiej 5/7 .

Większość formalności związanych z przygotowaniem dokumentów oraz ustaleniem terminów jazd, egzaminów wewnętrznych i państwowych możecie Państwo ustalić telefonicznie z osobą przyjmującą interesantów w biurze .

Ceny kursów w OSK "BIS" należą do najniższych we Wrocławiu. Dodatkowo udzielamy zniżek w opłacie za kurs na każdą kolejną kategorię prawa jazdy osobom, które szkoliły się u nas. Opłaty za kurs można uiszczać w ratach.