Informacje o nas

Firma "BIS" istnieje na rynku od 2001 roku. Została założona przez dwóch wspólników: Bogdana Ćwiklaka i Sylwestra Doroszko. Stąd wzięła się nazwa firmy - Bogdan i Sylwek - czyli "BIS". Nasze życie zawodowe związane było z samochodami i transportem. Po zakończeniu szkoły średniej razem jeździliśmy ciężarówkami, a później autobusami w PKS. Poprzez transport specjalistyczny i osobowy zdobywaliśmy doświadczenie. W międzyczasie powzięliśmy decyzję o ukończeniu kursu instruktora nauki jazdy na wszystkie kategorie prawa jazdy i podzieleniu się z Państwem swoim wieloletnim doświadczeniem. Pracowaliśmy kilka lat jako instruktorzy w kilku firmach na terenie Kłodzka i Wrocławia. W 2001 roku dojrzeliśmy do decyzji aby utworzyć swoją firmę Ośrodek Szkolenia Kierowców "BIS". Zajmujemy się szkoleniem kierwoców wszystkich kategorii oraz przewozami autokarowymi. Zatrudniamy w swojej firmie kadrę instruktorów złożoną z zawodowych kierowców.

Szkolenia

OSK "BIS" prowadzi kursy doszkalające w zakresie przewozu rzeczy, przewozu osób oraz przewozu materiałów niebezpiecznych (ADR). Kusry są przeznaczone dla osób wykonujących transport drogowy na podstawie przepisów ustawy o transporcie drogowym. . .

Nauka jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców "BIS" s.c. prowadzi szkolenia w zakresie nauki jazdy w kategoriach: A1, A, B, B+E, C, C+E, D. Proces szkolenia dostosowany jest do wymogów przepisów określających zasady szkolenia i egzaminowania kandydatów na kierowców. Zajęcia praktyczne i teoretyczne prowadzą doświadczeni instruktorzy. . .

Wynajem autokarów

Firma OSK "BIS" oprócz prowadzenia kursów nauki jazdy zajmuje się również wynajmem autokarów na różnego rodzaju okazje (imprezy okolicznościowe, wycieczki, obozy, kolonie, pielgrzymki). . .